Czy sportowe marynarki są na topie?

Marynarki sportowe są zdecydowanie na topie. Każdy pan powinien mieć w swojej szafie wygodny, dopasowany model, który sprawdzi się w wielu codziennych, jak i wieczorowych stylizacjach. Marynarki męskie sportowe tego typu kojarzą się jako połączenie elegancji, stylu i luźnego looku. Dzięki temu, że w sklepach jest tak ogromny ich wybór, każdy mężczyzna na pewno szybko znajdzie idealny model dla siebie.

Jakie marynarki sportowe są obecnie na topie?

W dobrych sklepach odzieżowych można znaleźć marynarki sportowe męskie praktycznie przez cały rok. Latem, jak i zimą panowie świetnie się czują w marynarkach, które podkreślają ich styl. Dlatego też producenci stworzyli marynarki w wielu kolorach i wzorach. Panowie mogą więc postawić na proste, dobrze skrojone modele w kolorach takich jak: szary, brązowy, czarny, granatowy i zielony. Mogą także wybrać dopasowane marynarki w modne wzory. Kratki, kropki, paski, napisy – również cały czas są bardzo modne, więc i tego typu marynarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród stylowych panów.

Ile kosztuje sportowa marynarka casual?

Sportowa marynarka casualowa od znanej, światowej marki kosztuje od około 300 zł do nawet 500 zł. Panowie mogą zdecydować się również na dużo tańszy model z popularnej sieciówki, jednak jakość takiej marynarki będzie trochę gorsza (np. ze względu na słabszy materiał). W tym przypadku warto więc wydać odrobinę więcej i cieszyć się marynarką, która posłuży panom przez wiele lat do wielu zestawów. Można ją bowiem założyć do jeansów, chinosów, jak i nawet latem do krótkich spodenek.