Dresy męskie do codziennych stylizacji

Przeznaczenie dresów męskich już od kilku lat zaczęło ewoluować od typowo sportowego do codziennego. Zdekompletowany dres, zarówno bluzę jak i spodnie można nosić na wiele różnych sposobów i na różne okazje. Mężczyźni cenią sobie na co dzień wygodę więc chętnie z tych trendów korzystają.   

Dresy męskie w zestawieniu z kataną

Ponieważ powraca moda lat 90-tych modne stają się zarówno dresy, jak i katany. Z powodzeniem można nosić spodnie dresowe ze zwężaną nogawką z kataną i t-shirtem. Do tego można włożyć sneakersy i casualowa miejska stylizacja jest gotowa.  

Dresy męskie do koszuli, czyli o eksperymentowaniu z modą  

Spodnie dresowe z powodzeniem można ubrać również do koszuli. Trzeba jednak pamiętać o doborze odpowiedniej jakości materiałów. Najlepsze będą tu oczywiście dresy męskie bawełniane z domieszką tworzyw sztucznych, co nadaje materiałowi więcej szlachetności. Do tego można wybrać casualową koszulę i odpowiednie obuwie. Do dresów męskich najlepiej wyglądają sneakersy lub adidasy. W takich stylizacjach można zobaczyć obecnie wielu mężczyzn, gdyż nonszalancka elegancja jest obecnie w modzie. Dobrze w takiej sytuacji wybierać modele jednolite bez wzorów, zwłaszcza jeśli koszula casualowa jest w kratkę, paski, bądź inny wzór. Na takiej samej zasadzie do jeansów często dobiera się bluzy dresowe.

Dresy męskie mogą pasować również do codziennych stylizacji. W doborze zestawów ważne jest jednak wyczucie, by nie wyglądało to groteskowo, a stylowo i nietuzinkowo. Wybór jest naprawdę ogromny więc warto spróbować czegoś nowego.