Kurtka bomberka – z czym i kiedy nosić?

To co charakteryzuje kurtkę typu bomberka to fakt, że pokochali ją zarówno mężczyźni jak i kobiety. Wszystko dlatego, że są nie tylko bardzo wygodne, ale także znakomicie podkreślają i męską i damską sylwetkę.

Różne rodzaje

Kurtki bomberki sprawdzają się o każdej porze roku. Przede wszystkim dlatego, że produkowane są z różnych materiałów. Przez cały rok śmiało można nosić bomberki z ekoskóry lub ze skóry naturalnej. Zimną idealnie sprawdzi się nieco grubsza, pikowana puchowa bomberka. Jesienią i wiosną ubrać można nieco lżejszą wersję bomberki zimowej. Bomberki męskie Dstreet to także bardzo popularne kurtki wśród panów lubiących sportowy styl ubierania się. Posiadają one odpowiednie ściągacie i oczywiście nadruku związane ze sportem. Dodatkowo jak już wspomniano bomberka świetnie podkreśla sylwetkę, zwłaszcza jeśli jest to sylwetka wysportowana. Jednak kurtki bomberki to nie tylko sportowy styl. Do wyboru są różne ciekawe fasony. Wśród nich jest stylizacja zarówno casualowa, jak i elegancka.

Dodatki do bomberki

Nie da się jednak ukryć, że to właśnie wersja sportowa jest najbardziej popularna. Warto jednak wiedzieć jak odpowiednio dobrać do niej inne elementy garderoby. Najlepszy typ spodni do tego typu kurtki to z pewnością baggy lub joggery. Bomberka także świetnie się prezentuje w połączeniu z białą koszulą. Ubierając bomberkę pamiętać trzeba, że dodatki odgrywają to niezwykle ważną rolę. To one bowiem podkreślają cały look. Szczególną uwagę zwrócić należy na właściwy dobór kolorów.