Spodnie bojówki – jak nosić?

Bojówki męskie przeżywają dzisiaj swój mały renesans. Dawniej noszono ich dużo, ale to w dużej mierze wynikało z ich praktyczności. Potem zarzucono bojówkom, że są niedopasowane i że panowie wyglądają w nich nieelegancko. Dzisiaj moda wraca do dawnych czasów, spodnie bojówki jednak występują w wielu różnych odmianach. Jak je nosić? To zależy od odmiany!

Po wojskowemu

Ciągle jeszcze w sklepach bez żadnego problemu znajdą się klasyczne spodnie bojówki utrzymane w czerni, khaki czy moro, posiadające większe kieszenie z oku. Dzisiaj jednakże nogawki raczej są już zwężane. Jak nosić takie spodnie? Warto do nich dopasować czarną koszulkę z napisem albo też t- shirt khaki i oczywiście wysokie sznurowane buty oraz okulary przeciwsłoneczne rodem z filmów kryminalnych.

Na swobodnie

Dzisiaj także znajdziemy wiele bojówek męskich wykonanych w stylu backstreat. Będą one obniżane nieco w kroku, luźne, wykonane z materiałów takich jak dres, miękka bawełna, dżersej. Do nich warto dopasować luźne swetry, trampki czy nieszablonowe marynarki.

Styl casual

Oczywiście wiele spodni bojówek wygląda dziś dość zwyczajnie. Będą one wykonane z dżinsu, z różnymi kieszeniami, przetarciami, naszywkami. Tu warto wpasować się nieco w taki swobodny klimat. Ciekawie będą wyglądały swetry khaki z wojskowymi naszywkami, bluzy moro albo czarne, luźne marynarki. W kwestii butów – nie może to być obuwie bardzo sztywne i eleganckie. Ponownie zatem sprawdzą się trampki, buty sportowe, czy sznurowane skórzane botki albo botki motocyklowe.